Finał konkursu „Jestem Bezpieczny” - Informacje - KPP Janów Lubelski

Informacje

Finał konkursu „Jestem Bezpieczny”

Szkoły Podstawowe z Godziszowa Drugiego i Momot Górnych zwyciężyły wczoraj w finale powiatowym konkursu wiedzy prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”. Konkurs odbył się na terenie Ośrodka Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie w Janowie Lubelskim. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wczoraj na terenie Ośrodka Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie w Janowie Lubelskim odbył się finał powiatowy konkursu wiedzy prewencyjnej „Jestem Bezpieczny". Zakwalifikowały się do niego drużyny ze szkół podstawowych w Branwi, Godziszowie Drugim, Momotach Górnych, Stojeszynie Drugim i Potoczku. 

Młodzież rywalizowała w trzech konkurencjach: teście wiedzy, prezentacji szkoły i bezpiecznego hasła oraz projektu koszulki o tematyce konkursu. Komisja konkursu po podsumowaniu punktacji cząstkowej wyłoniła zwycięzców.

Po zaciętej rywalizacji okazało się, że najwięcej punktów zdobyły aż dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Godziszowie Drugim i Momotach Górnych. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

  • uczestnicy powiatowego finału konkursu "Jestem Bezpieczny"
  • grupowe zdjęcie wszystkich uczestników powiatowego finału konkursu "Jestem Bezpieczny"