Zaginiony 26-latek szczęśliwie odnaleziony - Aktualności - KPP Janów Lubelski

Aktualności

Zaginiony 26-latek szczęśliwie odnaleziony

Data publikacji 04.06.2018

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 26-latka, który oddalił się wczoraj z oddziału ratunkowego szpitala. Z uwagi, że jego zdrowie i życie było zagrożone, liczył się czas. Policjanci sprawdzali wszystkie miejsca i kierunki w których 26-latek mógł się udać. Po dwóch godzinach mężczyzna został odnaleziony. Odnalazł go będący na wolnym. policjant janowskiej komendy. 26-latek trafił do szpitala.

Wczoraj rano dyżurny komendy w Janowie Lubelskim przyjął zgłoszenie o zaginięciu 26-letniego mężczyzny. Informacje przekazali pracownicy szpitala, z którego oddalił się mężczyzna.  Z ich relacji wynikało, że pacjent przebywający na oddziale ratunkowym oddalił się w nieznanym kierunku.  

Ponieważ istniała realna obawa o jego życie i zdrowia natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Policjanci sprawdzali wszystkie  kierunki i miejsca, do których 26-latek mógł się udać. Po około dwóch godzinach mężczyzna został odnaleziony na terenie gminy Godziszów.  Zauważył go będący w czasie wolnym od służby janowski policjant.

26-latek trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.