Zderzenie trzech pojazdów - Aktualności - KPP Janów Lubelski

Aktualności

Zderzenie trzech pojazdów

Data publikacji 04.06.2018

7 osób rannych, w tym dwoje dzieci to skutek wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. Zdarzenie miało miejsce wczoraj w Zofiance Górnej na drodze krajowej K-74. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 14.00 w miejscowości Zofianka Górna na drodze krajowej K-74. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem osobowym marki Honda 47-letni mieszkaniec Stalowej Woli zjechał na przeciwległy pas. Auto zderzyło się czołowo z oplem. W momencie uderzenia z hondy zsunął się bagażnik dachowy i uderzył w citroena jadącego za oplem. Trzy osoby z hondy i cztery z opla w tym dwoje dzieci z obrażeniami trafiły do szpitala. Dzieci w wieku 5 i 7 lat zostały przewiezione do szpitala w Lublinie. Kierującemu jak i pasażerce z citroena nic się nie stało. Jak ustalili policjanci wszyscy kierujący byli trzeźwi.

    Świadkiem zdarzenia była policjantka z Janowa Lub. wracająca do domu po służbie. Wraz z innymi świadkami udzielała pomocy poszkodowanym. Pomogła wysiąść z auta, czekała na przyjazd służb ratunkowych i zajęła się poszkodowanymi dziećmi będąc z nimi do czasu przylotu śmigłowca. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.